A už len nájsť tie pravé modelky ...       
     Hľadáme SPOĽAHLIVÉ holky, slečny, modelky, niektoré koncepty môžu byť aj oblečené, tam ale chceme výrazovo a skúsenosťami obdarenejšie modelky. Osobne ešte neviem čo na ktorú padne, aký koncept sa bude riešiť ktorý týždeň. Ešte problém, ak bude chcieť byť každá oblečená, tak nebudem fotiť :D 


Niečo z prvých príprav vane 
Vaňa... voda, mlieko... 
(moje staré fotenia)
Tu je tiež všade vaňa, ale napúšťali sme ju suchým ľadom 
(moje staré fotenia)
_______________________________________________________
Aktuálne fotky, z prvého foto-stretnutia s vaňou
     Čo bolo tentokrát iné? Pripomína vám to suchý ľad? Ten sme ale nepoužili! Myslím si, že sme sa veľmi dobre zoznámi s klasickým dymom, s tým ako funguje, nefunguje, kde rád prelietava, ako ho držať a zdržať, čo je rozumné skúšať, čo je skor nemožná záležitosť. 

     Prečo hľadáme zodpovedné modelky? Proste neprišla holka čo bola dohodnutá, malo sa fotiť v mlieku, tak som zavolal kamosku čo narýchlo dobehla a začali sme testovať klasický dym, či by sme ho vedeli skrotiť a niektoré veci boli fakt zaujímavé, k tomu mi doniesli pajkovačku, tak som opravil led pas, tak sme sa s ním celú dobu hrali. 
     Keď zohľadním to, že sa opäť riešilo niečo, čo je dosť zvláštne a nevyskúšané, obyčajný dym, skúšať ho držať dole... veľa sme sa naučili a asi tento nápad budeme ešte rozvíjať. 

You may also like

Back to Top